2%

Veľmi pekne Vám

Ďakujeme

Vďaka Vašej podpore nášho občianského združenia Bratislava Wake Club (BWC) sa nám aj toto leto podarilo zorganizovať viacero mega úspešných športových udalostí. Veľmi si to vážime a dúfame, že nás svojími 2% podporíte aj v roku 2016. Poďme si to zrekapitulovať!

  • WLGT 2015
  • Slovenský pohár 2015
  • Wakelake SUP závod
  • Mini WLGT 2015
  • Slovenská reprezentácia na ME 2015

V prípade, že sa rozhodnete 2% z dane, ktoré platíte štátu, poukázať nášmu občianskemu združeniu Bratislava Wake Club – BWC, vyplňte prosím vo Vašom daňovom priznaní tieto údaje:

Obchodné meno (Názov): Bratislava Wake Club – BWC
Právna forma: Občianske združenie
IČO/SID: 42363713
Sídlo: Šustekova 37, 851 04 Bratislava

IBAN číslo účtu: SK1411000000002920902858 / kód banky: 1100 (Tatra banka, a.s.)

Vyhlásenie o zaplatení podielu zaplatenej dane

Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti

najnadupanejšia

WLGT 2015


Na treťom ročníku medzinárodných 4 hviezdičkových pretekov WLGT 2015 ste si mohli vychutnať neuveriteľné výkony najväčších wakeboardových celebrít. Posledný júnový víkend ste na Wakelake mohli stretnúť majstra sveta Liora Sofera, Red Bull jazdcov Dominika Gührsa, Szebasztiana Szolatha a Zuzku Vráblovú, najlepšiu wakeboardistku Juliu Rick, či Ďusiho Langa, Tima Kapla, Sam de Hanna alebo Maxine Sapulette. Súťažilo sa v siedmich kategóriách a aj napriek menšiemu lejaku, to bol neuveriteľný športový zážitok.

mega úspešný

Slovenský pohár 2015


Slovenský pohár 2015 v číslach: 1 pohár, 4 mestá, 4 preteky a nekonečne veľa zábavy. SPW 2015 odštartoval 3.- 4. júla v novootvorenom Wakeparku Banská Bystrica. Pokračovalo sa 24. – 25. júla na dvojstĺpáku v Štúrove. Tretia zastávka bola 14. – 15. augusta v Košiciach, kde sa súčasne s pohárom konali aj Majstrovstvá Slovenska. A finále sme si vychutnali 11. – 12. septembra na Wakelake. Tešíme sa, že tento rok pribudlo veľa mladých nadaných jazdcov a zúčastnili sa okrem slovákov aj češi a rakušania.

najbláznivejší

Wakelake SUP závod


Tento rok sa nám podarilo zorganizovať preteky na stand up paddleboardoch. Napriek tomu, že išlo o našu prvotinu v tomto športe, dopadol Wakelake SUP závod nad všetky naše očakávania. Zúčastnilo sa 37 súťažiacich (17 dievčat, 10 chlapcov) vo veku 17-37 rokov. O víťazovi rozhodla nielen fyzická zdatnosť ale aj stratégia, ktorú si súťažiaci zvolil pri výbere trate. Súťaž prebiehala v príjemnej priateľskej atmosfére. Súťažiaci sa navzájom podporovali a užili si veľa zábavy. Už sa veľmi tešíme na ďalší ročník tejto bláznivej súťaže.

najmenšia

Mini WLGT 2015


Keďže nám vyrastá veľmi šikovná wakeboardová mládež, rozhodli sme sa aj pre nich zorganizovať súťaž, kde by si mohli zmerať sily. Na konci augusta nám 13 deciek do 15 rokov predviedlo, čo sa za celé leto naučili. Všetkých najviac očarila iba štvorročná Anička, ktorá je menšia ako jej vlastný wakeboard. Sme veľmi pyšní a náramne sa tešíme, že sa zúčastnilo tak veľa detvákov a určite sa vidíme na Mini WLGT 2016!

zlatá

Slovenská reprezentácia na ME 2015


Na Majstrovstvá Európy sme tento rok vypravili štvorčlennú Slovenskú reprezentáciu. Minuloročný Majster Európy v kategórii wakeskate junior men Július Lang obhájil svoj titul a ukázal všetkým prítomným, že vo svojej kategórii nemá konkurenciu a to isté predviedla aj úradujúca Majsterka sveta v kategórii wakeskate open ladies Zuzka Vráblová. Úradujúci Majster sveta z MS 2014 v Nórsku v kategórii wakeboard master men Miroslav Hríbik sa neprebojoval do finále. Radkovi Hradilovi sa v kategórii s najväčšou konkurenciou – wakeboard junior men – bohužial tiež nepodarilo prebojovať do finále. Ale dve zlaté medaily na tak malú výpravu sú predsa obrovský úspech!