Pin-up And Sailor

Na tento večer sa prenesieme do 30 rokov do Ameriky plnej swingu krásnych pin upiek čakajúcich na svojich námorníkov. Strašne sa teším na túto žúrku a som presvedčená, že sa musí vydariť nad všetky očakávania, keďže všetky naše baby sú neobyčajne krásne a naši chlapi pijú ako námorníci a niektorí sa dokonca vypracovali na kapitánov. Do tanca nám bude hrať DJ SPIN spolu so skvelým saxofonistom.

Námorníkov snáď vysvetlovať nemusím, ak už nič iné tak si oblečte aspoň pásikavé tričko a tetovačku kotvy povinne :D

A kto by nevedel čo sú pin up girls tak tu som Vám našla malý referátik:

Pin- up Girls
Štýl, ktorý si užil svoju popularitu až v americkej ére 50- tych rokov. Veď všetci poznáme sladučké pin up girls z reklamy na Coca Colu. Mali väčšinou blon kučeravé vlasy, modré oči a veľmi, veľmi sladký krásny úsmev. V 30- tych rokoch však boli „skryté“. Nosili tu hlavne čierne, kratšie kučeravé vlasy, boa, červený rúž a veľmi vyzývavé oblečenie. Nečudo, že ich spoločnosť rýchlo odsúdila, lebo boli mierne lascívne a podľa vtedajšej spoločnosti nemravné. Nemôžem poprieť, že neboli. Ale ich štýl módy a aj správania sa stále nosí. Pin- up-ky si mimoriadne obľúbila aj Christina Aguilera, lebo celý svoj dvojalbum Back to Basics naviazala na tento štýl. A vyzerala úplne ako Pin up girl :)

O maximálnej popularite pin up štýlu v 30-tych rokoch svedčí hviezdna animovaná postavička Betty Boop, ktorí navrhli práve v tomto štýle- má čierne kratšie vlnité vlasy, veľké nevinné očká, červené´pery a hlavne plnšiu postavičku, mini minišaty, topánky na podpätkoch a v neposlednom rade aj jej známe podväzky. Táto charasteristika platí pre pin-up bezpodmienečne.