Firebeatz & Julian Jordan

Events

Events
Firebeatz & Julian Jordan
Standar
25€

Buy
1+1
44€

Buy
VIP
70€

Buy

About

Toto dynamické Holandské duo sa stalo medzinárodnou senzáciou. Tim Smulders a Jurre van Doeselaar (Firebeatz) aktuálne na pozícii č. 77 v rebríčku DJ MAG top 100 DJs hrávajú väčšinou svoju vlastnú produkciu a vytvorili niekoľko medzinárodných mainstage hymien spolu s menami ako Calvin Harris, Tiësto a Martin Garrix. Zremixovali niekoľko populárnych skladieb od Rihanny, Pitbulla, Flo Rida, Justina Timberlake, Pink, Snoop Dogga, James Blunta alebo Seana Paula.

Hrávajú na najznámejších festivaloch ako Ultra, ADE, Tommorowland, Electric Daisy Carneval a sú rezidentmi v Marqee v Las Vegas.

Skrátka kam idú tam spravia nezabudnuteľný žúr.

Predskokanom akcie bude Julian Jordan, tento DJ a producent je vychádzajúca hviezda novej generácie. MTV ho označila ako DJa, ktorého treba sledovať, lebo má pred sebou sľubnú kariéru. Pýši sa spoluprácou s Martinom Garrixom na songu BFAM alebo spoluprácou so Sanderom Van Doornom na tracku Rage. Podpísal ho label Spinnin Records a spolu s Firebeatz prídu odpáliť párty, ktorú Wakelake ešte nezažil.

LINEUP:

Firebeatz
Julian Jordan

Kompletný LINEUP už čoskoro

Performers

DAY 1
29.07.2017

Firebeatz

Firebeatz sú dynamické holandské duo. Smulders a Jurre van Doeselaar, sa stali skutočnou medzinárodnou senzáciou. Hrajú väčšinou autoprodukované nahrávky, kde spolupracovali s Calvinom Harrisom, Tiëstom a Martinom Garrixom. Na konte majú hviezdne remixy pre Rihannu, Pitbull, Flo Rida, Justin Timberlake, Pink, Snoop Dogga, Jamesa Blunta a Seana Paula. Všade, kde prídu stretávajú nadšené davy fanúšikov.

DAY 1
29.07.2017

Julian Jordan

Julian Jordan, DJ a producent je vychádzajúca hviezda novej generácie. MTV ho označila ako DJa, ktorého treba sledovať, lebo má pred sebou sľubnú kariéru. Pýši sa spoluprácou s Martinom Garrixom alebo spoluprácou so Sanderom Van Doornom. Je odhodlaný dosiahnuť svoje ciele. Chce sa stať "profesionálnejším a tvorivejším" vo všetkom, čo robí, s ambíciami hrať ešte pre väčšie davy.

Buy tickets

Standar
25€

Buy
1+1
44€

Buy
VIP
70€

Buy
Firebeatz & Julian Jordan
29. - 30.07.2017