Kura

Events

Events
Kura
Standard
25€

Buy
1+1
44€

Buy
VIP
70€

Buy

About

KURA je aktuálne jeden z najviac hype-ovaných DJov a producentov na svete. Pod najznámejším labelom EDM a Spinnin Records je aktuálne umiestnený na 51 mieste v rebríčku DJ MAG top 100 DJs.
KURA má na svojom konte spolupráce s menami ako Hardwell, Tiesto, Nicky Romero, Afrojack alebo Armin Van Buuren. Je neodmysliteľnou súčasťou festivalu Ultra a minulý rok odštartoval úzku spoluprácu so žijúcou legendou Hardwellom s trackom Calavera, ktorý sa rýchlo stal číslom 1 na Beatporte.
Tento DJ má svoju vlastnú rádioshow Ambush Radio a pravidelne livestreamuje na svojom YouTube kanáli rôzne jej edície.

KURA je zárukou kvalitnej akcie, presne takej, na akú sme na Wakelake zvyknutí, no tento raz posunieme latku zas o kus vyššie.

LINEUP:

21:00 – 00:00 Tager&Ray Paeron&Cristian Ferrer

00:00-02:00 KURA

02:00:05:30 DJ EKG

Performers

DAY 1
15.7.2017

Kura

KURA má na svojom konte spolupráce s menami ako Hardwell, Tiesto, Nicky Romero, Afrojack alebo Armin Van Buuren. Je neodmysliteľnou súčasťou festivalu Ultra a minulý rok odštartoval úzku spoluprácu so žijúcou legendou Hardwellom s trackom Calavera, ktorý sa rýchlo stal číslom 1 na Beatporte. Aktuálne je umiestnený na 51 mieste v rebríčku DJ MAG top 100 DJs. Tento DJ má svoju vlastnú rádioshow Ambush Radio a pravidelne livestreamuje na svojom YouTube kanáli rôzne jej edície.

DAY

Ray Paeron

Ray Paeron to je neobmedzená energia a nekonečné nadšenie pre hudbu. Hral s najlepšími umelcami na najzaujímavejších udalostiach v populárnych kluboch v Hongkongu, Maledivach, Ibize, Libanon a mnoho ďalších. Ray Paeron vystúpil na podujatiach s nezabudnuteľnou atmosférou, ako sú: Amnesia Ibiza On Tour (Slovensko), Wave Beach (Maldivy), Bee Free Open Air (Piestany), We Love Ibiza Festival (Slovensko), Ufo Beach Open Air, Incheba Beach Festival , Ady Haydu Boat Party a mnoho ďalších.

DAY

DJ EKG

DJ EKG vlastnym menom Miroslav Ecker sa narodil v Nitre,kde zacalo aj jeho hudobne a rezidentne posobenie. Jeho profesionalnu karieru datujeme od roku 2003, kde ako rezident maleho clubu zacal objavovat tajomstva djingu. Uz v tom case vynikal jeho energicky hudobny prejav,charizma a dynamicka selekcia trackov. Precizny mixing a praca s djskym pultom sa rozniesla velmi rychlo a je povazovany za technicky najlepsieho dja na Slovensku. Dopomohla k tomu aj dlhodoba djska cesta od mixovania vinylov az po aktualne pouzivanie digitalnej platformy Pioneer.

DAY

Cristian Ferrer

Cristian Ferrer, povôdom z horúceho Madridu je vo svete house music už 10 rokov. Jeho hlavnými štýlmi sú Deep House, House & Tech-House. Jeho vizitkou je kvalita, vďaka ktorej môže byť pravom hrdý na svoje hudobné produkcie na labeloch z New Yorku (Nylo music) a z Ibizy (Confederation records)

DAY

Tager

TAGER patrí jednoznačne medzi legendy na Slovenskom trhu! Môžete ho vidieť zabávať dav, nielen vo všetkých TOP kluboch a na festivaloch naprieč jeho rodnou krajinou, ale taktiež patrí k jedným z mála, s pravidelným angažmá a medzinárodnými skúsenosťami v krajinách ako: Rakúsko, Belgicko, Česká republika, Holandsko, Maďarsko, Monako, Rumunsko, Švajčiarsko atď. Jeho hudobný repertoár sa pretransformoval zo skorších Funkových a R’n’B klasík na viac súčasný zvuk Progressive, Tech House a Deep House. Teraz je rezidentom na Wakelake a môžete ho počuť počas dňa ale aj večera na našich veľkých párty.

Buy tickets

Standard
25€

Buy
1+1
44€

Buy
VIP
70€

Buy
Kura
15. - 16.07.2017