Mark Knight

Events

Events
Mark Knight
Standard
20€

Buy
1+1
34€

Vstup pre 2 osoby

Buy
VIP
70€

Vstup do VIP zóny

Buy

About

Legenda sa vracia! Pred dvoma rokmi prišiel, zažiaril a zanechal v nás nezabudnuteľný zážitok, preto sme sa rozhodli priniesť túto legendu znova na Wakelake.

Jeden z najúspešnejších DJov a producentov na planéte, zodpovedný za tie najväčšie párty hity poslednej dekády – Mark Knight a jeho vlastný label “Toolroom Records” sa rýchlo stal vlajkovou loďou ako brand reprezentujúci tanečnú hudbu s predajom cez 3 milióny hitov.

Jeho hity ako “Man With The Red Face (feat. Funkagenda), Beautiful World (feat. Tiesto), Downpipe (feat. Underworld), a prácou na multi-platinovom albume “The End” od Black Eyed Peas ho robia párty ikonou.

Mark Knight vystupoval na tých najznámejších festivaloch ako je Ultra Music Festival Miami, Space Ibiza a Sensation White. Druhý krát vystúpi na Slovensku a to znova v areáli Wakelake na Zlatých Pieskoch

Lineup
– Mark Knight
– TAGER
– EKG
– Albi

Performers

DAY 1
16.Júl

Mark Knight

Mark Knight

Jeden z najúspešnejších DJov a producentov na planéte, zodpovedný za tie najväčšie párty hity poslednej dekády. Mark Knight a jeho vlastný label “Toolroom Records” sa rýchlo stal vlajkovou loďou ako brand reprezentujúci tanečnú hudbu s predajom cez 3 milióny hitov. Jeho hity ako “Man With The Red Face (feat. Funkagenda), Beautiful World (feat. Tiesto), Downpipe (feat. Underworld), a prácou na multi-platinovom albume “The End” od Black Eyed Peas ho robia párty ikonou. Mark Knight vystupoval na tých najznámejších festivaloch ako je Ultra Music Festival Miami, Space Ibiza a Sensation White. Na Slovensku vystúpil iba v areáli Wakelake!

DAY 1
16.Júl

Tager

TAGER patrí jednoznačne medzi legendy na Slovenskom trhu! Môžete ho vidieť zabávať dav, nielen vo všetkých TOP kluboch a na festivaloch naprieč jeho rodnou krajinou, ale taktiež patrí k jedným z mála, s pravidelným angažmá a medzinárodnými skúsenosťami v krajinách ako: Rakúsko, Belgicko, Česká republika, Holandsko, Maďarsko, Monako, Rumunsko, Švajčiarsko atď. Jeho hudobný repertoár sa pretransformoval zo skorších Funkových a R’n’B klasík na viac súčasný zvuk Progressive, Tech House a Deep House. Teraz je rezidentom na Wakelake a môžete ho počuť počas dňa ale aj večera na našich veľkých párty.

DAY 1
16.Júl

DJ EKG

DJ EKG vlastnym menom Miroslav Ecker sa narodil v Nitre,kde zacalo aj jeho hudobne a rezidentne posobenie. Jeho profesionalnu karieru datujeme od roku 2003, kde ako rezident maleho clubu zacal objavovat tajomstva djingu. Uz v tom case vynikal jeho energicky hudobny prejav,charizma a dynamicka selekcia trackov. Precizny mixing a praca s djskym pultom sa rozniesla velmi rychlo a je povazovany za technicky najlepsieho dja na Slovensku. Dopomohla k tomu aj dlhodoba djska cesta od mixovania vinylov az po aktualne pouzivanie digitalnej platformy Pioneer.

DAY 1
16.Júl

Cristian Ferrer

Cristian Ferrer, povôdom z horúceho Madridu je vo svete house music už 10 rokov. Jeho hlavnými štýlmi sú Deep House, House & Tech-House. Jeho vizitkou je kvalita, vďaka ktorej môže byť pravom hrdý na svoje hudobné produkcie na labeloch z New Yorku (Nylo music) a z Ibizy (Confederation records)

Buy tickets

Standard
20€

Buy
1+1
34€

Vstup pre 2 osoby

Buy
VIP
70€

Vstup do VIP zóny

Buy
Mark Knight
16. 07. 16