Sick Individuals

Events

Events
Sick Individuals
Standard
20.00€

Buy
1+1
34.00€

Vstup pre dve osoby

Buy
VIP
70.00€

Lístok a vstup do VIP

Buy

About

Performers

DAY 1
20. August

Sick Individuals

From a collaboration with Axwell, ‘I AM’ #1 hit anthem that for true fans will go down in history, to their own originals, such as ‘Lost & Found’, ‘Made for This’, ‘Wasting Moonlight’ and ‘Never Fade’, their sound turns out to be inevitable and very contagious. with a constant flow of fresh releases on the horizon, it seems there’s no cure stopping Sick Individuals. With their official reworks for Avicii, Rihanna, Tiesto, David Guetta, Icona Pop and Flo Rida, the duo also proves their skill with remixes–and indeed, there are quite a few huge ones on the horizon especially as Jim and Ray spend long hours in the studio writing songs and crafting their masterful compositions.

DAY 1
20.August

Tager

TAGER patrí jednoznačne medzi legendy na Slovenskom trhu! Môžete ho vidieť zabávať dav, nielen vo všetkých TOP kluboch a na festivaloch naprieč jeho rodnou krajinou, ale taktiež patrí k jedným z mála, s pravidelným angažmá a medzinárodnými skúsenosťami v krajinách ako: Rakúsko, Belgicko, Česká republika, Holandsko, Maďarsko, Monako, Rumunsko, Švajčiarsko atď. Jeho hudobný repertoár sa pretransformoval zo skorších Funkových a R’n’B klasík na viac súčasný zvuk Progressive, Tech House a Deep House. Teraz je rezidentom na Wakelake a môžete ho počuť počas dňa ale aj večera na našich veľkých párty.

DAY 1
20. August

Milan Lieskovský

Progressive, progressive trance, dirty dutch, tech-house, tech-trance, pop, chillout.

DAY 1
20. August

Cristian Ferrer

Cristian Ferrer, povôdom z horúceho Madridu je vo svete house music už 10 rokov. Jeho hlavnými štýlmi sú Deep House, House & Tech-House. Jeho vizitkou je kvalita, vďaka ktorej môže byť pravom hrdý na svoje hudobné produkcie na labeloch z New Yorku (Nylo music) a z Ibizy (Confederation records)

Buy tickets

Standard
20.00€

Buy
1+1
34.00€

Vstup pre dve osoby

Buy
VIP
70.00€

Lístok a vstup do VIP

Buy
Sick Individuals
20. 08. 16