Sunnery James & Ryan Marciano

Events

Events
Sunnery James & Ryan Marciano
Standard
20€

Buy
1+1
34€

Vstup pre 2 osoby

Buy
VIP
70€

Vstup do VIP zóny

Buy

About

Energické duo Sunnery James & Ryan Marciano prídu po prvý krát na Slovensko odpáliť svoju fenomenálnu párty pre ktorú sú známi po celom svete!

Ich tracky a remixy podporujú legendy ako Armin van Buuren, Sander van Doorn, David Guetta alebo Pete Tong. Ich rezidencie v kluboch v Las Vegas, New Yorku, Miami alebo Ibize hovoria za kvalitu pre ktorú je toto duo známe. Vystúpenia na festivaloch ako Tomorrowland, Ultra alebo SLAM zas dávajú záruku, že to na Wakelake bude 30 Júla brutálne!

Lineup:
SUNNERY JAMES & RYAN MARCIANO
EKG
TAGER
CRISTIAN FERRER

 

Cez deň si môžete pozrieť svetovú špičku v Moto surfingu a zaručene sa bude na čo pozerať!

Viac info TU

Taktiež bude prebiehať Beach tennisový turnaj viac info TU

Performers

DAY 1

Sunnery James & Ryan Marciano

Sunnery and Ryan DJ sets are becoming the stuff of legend. With hair flopping and body rockin’, there is no time to sit on the sidelines at one of their shows. They embody dance music fully, bringing the crowd to epic peaks, arms in the air and smiles all around. It’s not a genre thing, it’s a music thing, and Sunnery and Ryan convey that passion to the dance floor in a way very few artists can. See them one time and you will understand.

DAY 1

DJ EKG

DJ EKG vlastnym menom Miroslav Ecker sa narodil v Nitre,kde zacalo aj jeho hudobne a rezidentne posobenie. Jeho profesionalnu karieru datujeme od roku 2003, kde ako rezident maleho clubu zacal objavovat tajomstva djingu. Uz v tom case vynikal jeho energicky hudobny prejav,charizma a dynamicka selekcia trackov. Precizny mixing a praca s djskym pultom sa rozniesla velmi rychlo a je povazovany za technicky najlepsieho dja na Slovensku. Dopomohla k tomu aj dlhodoba djska cesta od mixovania vinylov az po aktualne pouzivanie digitalnej platformy Pioneer.

DAY 1

Tager

TAGER patrí jednoznačne medzi legendy na Slovenskom trhu! Môžete ho vidieť zabávať dav, nielen vo všetkých TOP kluboch a na festivaloch naprieč jeho rodnou krajinou, ale taktiež patrí k jedným z mála, s pravidelným angažmá a medzinárodnými skúsenosťami v krajinách ako: Rakúsko, Belgicko, Česká republika, Holandsko, Maďarsko, Monako, Rumunsko, Švajčiarsko atď. Jeho hudobný repertoár sa pretransformoval zo skorších Funkových a R’n’B klasík na viac súčasný zvuk Progressive, Tech House a Deep House. Teraz je rezidentom na Wakelake a môžete ho počuť počas dňa ale aj večera na našich veľkých párty.

DAY 1

Cristian Ferrer

Cristian Ferrer, povôdom z horúceho Madridu je vo svete house music už 10 rokov. Jeho hlavnými štýlmi sú Deep House, House & Tech-House. Jeho vizitkou je kvalita, vďaka ktorej môže byť pravom hrdý na svoje hudobné produkcie na labeloch z New Yorku (Nylo music) a z Ibizy (Confederation records)

Buy tickets

Standard
20€

Buy
1+1
34€

Vstup pre 2 osoby

Buy
VIP
70€

Vstup do VIP zóny

Buy
Sunnery James & Ryan Marciano
30. 07. 16