WLGT Finals / HED KANDI

Events

Events
WLGT Finals / HED KANDI
Standard
15€

Buy
1+1
25€

Buy
VIP
70€

Buy

About

Epická párty s Hedkandi sa stala na Wakelake už tradíciou, takže ani tento rok nevynecháme!
Spoločne to odpálime na kvalitnej párty, ktorá sa vo svete koná na tých najluxusnejších plážach. Tešte sa na tropickú noc a výbornú atmosféru, pre ktorú sú párty na Wakelake známe.

LINEUP:

21:00-24:00 – Cristian Ferrer

00:00-02:00 – Nathan Cozzetto (UK) Hed Kandi

02:00-04:00 – DUOPOLY (Tager&Lucia)

04:00-05:30 – Ray Pearon

Performers

DAY 1
24.06.2017

Nathan Cozzetto

Po začatí svojej kariéry v roku 2005 sa Nathan Cozzetto rýchlo usadil ako sľubný mladý DJ. Nathan začal pravidelne hrávať po celom svete v tých najlepších klubov v Austrálii, Ibiza a dokonca aj na pláži na Mauríciu! Nathan dokáže prispôsobiť svoj štýl hudby akémukoľvek miestu.

DAY 1
24.06.2017

Cristian Ferrer

Cristian Ferrer, povôdom z horúceho Madridu je vo svete house music už 10 rokov. Jeho hlavnými štýlmi sú Deep House, House & Tech-House. Jeho vizitkou je kvalita, vďaka ktorej môže byť pravom hrdý na svoje hudobné produkcie na labeloch z New Yorku (Nylo music) a z Ibizy (Confederation records)

DAY 1
24.06.2017

DUOPOLY

DUOPOLY je unikátny koncept dvoch spriaznených duší - Tagera a Lucie Javorčekovej, ktorí si k sebe, napriek všetkým predpokladom, našli cestu. Obaja pochádzajú z dvoch odlišných prostredí s rôznou minulosťou, avšak s rovnakou vášňou pre hudbu. Síce sú na scéne noví, ani náhodu však nie sú začiatočníci. Ich spoločný projekt je nabitý skúsenosťami. Je kombináciou jeho praktických DJských zručností a jej teoretických hudobných vedomostí, s nadaním na spev ako aj hru na viaceré hudobné nástroje. Ich zvuk tvorí pestré spektrum hudobných vplyvov ako: funkový bassline, hypnotický groove, neobvyklé zvuky v pozadí a vokály nabité emóciou. Toto všetko sa dá opísať jedným slovom: FEEL-GOOD-MUSIC. Ich vibe a charizma, dokáže baviť publikum a udržať tanečný parket v pohybe. Svoje myšlienky a skills rozširujú na ďalší level svojou vlastnou hudobnou tvorbou. “Našou misiou je udržať dav vo vare, bez ohľadu na žáner, tempo, štýl, či rok vydania. “

DAY 1
24.06.2017

Ray Paeron

Ray Paeron to je neobmedzená energia a nekonečné nadšenie pre hudbu. Hral s najlepšími umelcami na najzaujímavejších udalostiach v populárnych kluboch v Hongkongu, Maledivach, Ibize, Libanon a mnoho ďalších. Ray Paeron vystúpil na podujatiach s nezabudnuteľnou atmosférou, ako sú: Amnesia Ibiza On Tour (Slovensko), Wave Beach (Maldivy), Bee Free Open Air (Piestany), We Love Ibiza Festival (Slovensko), Ufo Beach Open Air, Incheba Beach Festival , Ady Haydu Boat Party a mnoho ďalších.

Buy tickets

Standard
15€

Buy
1+1
25€

Buy
VIP
70€

Buy
WLGT Finals / HED KANDI
24. - 25.06.2017