W&W

Events

Events
W&W
Standard
25€

Buy
1+1
45€

limitovaný počet

Buy
VIP
70€

Buy

About

Mená ktoré nepotrebujú predstavovať a zatiaľ asi najsilnejší headliner aký sme na Wakelake mali. W&W aktuálne na pozícii č. 13 v rebríčku DJ MAG top 100 DJs pred menami ako Calvin Harris, Axwell & Ingrosso, Alesso alebo DJ Snake. Toto Holandské duo vytvára svojim unikátnym štýlom hudby, kde kombinujú progressive house, povzbudzujúce elementy trance-u a elektronickej hudby, nenapodobiteľný a až priam nákazlivo energický set, ktorým si dokázali získať masy ľudí.

Vystupujúci na Main Stage na festivaloch ako Tomorrowland a Ultra, kde ich set má cez 6 miliónov videní a spoluprácou s menami ako Dimitry Vegas & Like Mike, Hardwell alebo Ummet Ozcan sa radia medzi najlepších DJov a producentov na svete. Na svojom konte majú oficiálne hymny pre najväčšie festivaly, vlastnú rádioshow na SLAM! alebo Sirius XM, desiatky miliónov videní na youtube alebo Spotify a milióny followerov na sociálnych sieťach.

W&W sú zárukou, že na Wakelake to bude zatiaľ najväčšia akcia akú sme zažili a my sa tešíme ako nikdy predtým.

Kompletný LINEUP už čoskoro

Performers

DAY 1
19.8.2017

W&W

Willem van Hanegem a Ward van der Harst sa stretli a vytvorili duo W&W. Ich zoznam produkcií podporujú ľudia ako Hardwell, Armin van Buuren, Tiësto, Dimitri Vegas & Like Mike, David Guetta a ďalší. Od októbra 2014 majú W&W vlastnú rozhlasovú show na SLAM! Vystupujú na Main Stage na festivaloch ako Tomorrowland a Ultra, kde ich set má cez 6 miliónov videní.

Buy tickets

Standard
25€

Buy
1+1
45€

limitovaný počet

Buy
VIP
70€

Buy
W&W
19. - 20.08.2017