O nás

Náš areál

Najúžasnejšie miesto na teplé letné dni a noci


Reštaurácia

U nás si môžete pochutiť na dennom menu alebo si vybrať zo stálej ponuky jedál, ktoré denne pripravujeme z čerstvých a chutných ingrediencií. V bare Vám namiešame osviežujúce letné limonády alebo drinky a samozrejme načapujeme Kofolu a Pivko.

Či už ste prišli relaxovať aktívne alebo skrátka iba ležať v príjemnom prostredí, bude sa vám tu páčiť!


Wakeboard

Wakeboardový vlek v hlavnej sezóne ťahá od 9:00 do zotmenia. Počas hlavnej sezóny začiatočníci môžu jazdiť zadarmo v pondelok od 09:00 do 12:00 kým sami neprejdú celé kolečko. K dispozícii je požičovňa s kompletným vybavením (wakeboardy, wakeskate-y, lyže, vesty, prilby, neoprény).Flyboard

K dispozícii je tiež Flyboard – jedinečný a fascinujúci, vodnými tryskami poháňaný lietajúci board s ktorým môže každý voľne lietať nad vodnou hladinou. Ponúkame začiatočnícke kurzy ako aj ďalší prenájom.


Beach Volleyball

Novinkou na Wakelake je Beach vollejbalové ihrisko, ktoré je Vám k dispozícii dňom i nocou, keďže naše ihrisko je osvetlené dá sa hrať v podstate stále. Ihrisko spĺňa kritériá medzinárodných pravidiel plážového volejbalu FIVB, takže okrem rekreačného hrania je vhodné aj na turnaje.


Stand up paddleboard

Stand up paddle board alebo v skratke SUP je pomerne nový, zábavný a jednoduchý šport, ktorý nemôžete nevyskúšať. Pri SUPovaní stojíte na veľkej doske a pádlujete, je to v podstate ako prechádzka po vodnej hladine. Keďže u nás máme k dispozícii až 9 SUPov, možete na nich zažiť romantické rande vo dvojici alebo bláznivú naháňačku po jazere s kamošmi.


AWAKE


Natáčal sa u nás celovečerný film aWake! Pozrite si teaser nižšie.

[A]WAKE teaser #1 from [A]WAKE on Vimeo.